Spektakle

 „Impro BANG!”  

3. . . 2 . . . 1 …Zaczynamy! Dynamiczne, nieprzewidywalne show, w którym aktorzy mierzą się z wyzwaniami rzucanymi przez widzów! Przeżyj i twórz z nami to emocjonujące widowisko, które odbędzie się tylko raz! Każdy spektakl pozwala zapomnieć o codziennych zmartwieniach i śmiać się do łez! Każde przedstawienie jest premierowe.

„DISCO POLO historia pewnego zespołu”  

Ja nie mam nic, ty nie masz nic, on nie ma nic. – To razem właśnie mamy tyle, w sam raz tyle, żeby założyć wielki zespół DISCO POLO! Zwykli ludzie –niezwykłe historie…Spektakl przepełniony doskonałą muzyką, optymizmem i wolą walki o lepsze jutro…

 „Bajka nie tylko dla dzieci”  

To jedyna taka bajka! Otwierana emocje, sztukę i zabawę!Jako widzowie przenosimy się,niczym Alicja w Krainie Czarów,do bajecznego świata podrugiej stronie lustra. Toniesamowita podróż w głąbwyobraźni dzieci i naszej.W trakcie naszych spektaklirodzice też są dziećmi.To dzieci decydują jakiepostaci zostaną zagrane przezaktorów. Wymyślają oraztworzą własną, niepowtarzalną,historię. Są kostiumologami,reżyserami, a czasemaktorami. Przełamująnieśmiałość. Rozwijają sięemocjonalnie, społecznie orazartystycznie. Mają jedynąokazję dyktować dorosłym comają robić na scenie!To nowum na polskiej scenieteatralnej. Rozpoczął swojądziałalność od spektakliimprowizowanych w ramachstreamingów LIVE, kiedyzamknięci byliśmy w domach.Nasze spektakle nie mająograniczeń wiekowych,kulturowych, ale też scenariuszai wyuczonych ról. Powstają naoczach widowni, którąrozbawiają i wzruszają do łez!

„ITO Zbrodnia na zamówienie- gangsterskie porachunki”

Spektakl z kryminalną nutką. Nie wiadomo kim będą główni bohaterowie – bo to widzowie ich wymyślą. Nie wiadomo gdzie będzie mieć miejsce akcja – bo o tym zadecyduje publiczność. Nie wiadomo jak zostanie popełniona zbrodnia –bo zamówienie nie zostało jeszcze złożone! Wiadomo tylko tyle: ten spektakl będzie zabójczo zabawny i o współudział możesz zostać oskarżony właśnie TY!

„Komedia omyłek”    

Komedia poza wszelką kontrolą! Na pokładzie naszego teatralnego statkumamy piratów! To publiczność zasiadająca na widowni. I TO ona decyduje olosach spektaklu wywracając plany aktorów do góry nogami. Wiemy tylko jedno- to prawdziwy komediowy rollercoaster.

„ITO Koncert życzeń”

Masz marzenie? Uważaj…. bo możemy je spełnić! Szaleństwa z młodości, ulubioone miejsca na ziemi, niespełnione marzenia…ale równiezwszystko to co zawsze chcieliście zobaczyć w teatrze, ale nie mieliście wpływu na scenariusz. Teraz bedziecie mieć! Przed Wami nieprzewidywalny, pełen muzyki spektakl!